GLAS OCH KERAMIK / Glas / Smyckeskrin 5108351
nr 510 8351
Smyckeskrin
+flakong [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 februari 2008
kl 16:29:21
100 kr
350 kr
250 kr
350 kr
400 kr